Метою проведення
фестивалю була популяризація української книги та творчості українських авторів,
активізація процесу книговидання та книгорозповсюдження.
В закладах культури міста та області на протязі цих 2-х днів відбувались прес-конференції з видавцями,
авторами, презентації видавництв,
журналів, книгарень, нових книг, автограф-сесії , поетичні читання, літературно-мистецькі вечори, освітні лекції, виставки, книжкові
інсталяції, благодійні акції, майстер-класи, екскурсії нічним містом, тощо.
В читальному залі філії обласної наукової бібліотеки по
обслуговуванню молоді в рамках фестивалю відбулись поетичні читання з відомим українським літератором, журналістом та громадським діячем , вихідцем з Буковини Романом Кухаруком.
Студенти педагогічного та юридичного коледжів мали нагоду поспілкуватись з відомим краянином, доторкнутись до його поетичної творчості, прослухавши поезії у виконанні автора та отримавши відповіді на свої запитання щодо біографії автора , його творчості , громадської діяльності та улюблених захоплень.
Презентувати твори автора бібліотечні працівники змогли за допомогою книжкової виставки- повідомлення " Українське письменство: примножуючи славу попередників".
В цей же день у відділі абонементу відбувся ще один захід - автограф- сесія з відомим українським письменником Мирославом Дочинцем, книги якого не затримуються як на прилавках книгарень , так і на полицях бібліотек.
На зустріч з письменником для того , щоб поспілкуватись з автором, придбати книги з автографом прийшли читачі різних вікових категорій: від щколярів до пенсіонерів.
Студенти політехнічного та індустріального коледжу, ЧНУ, зокрема, зацікавились творчістю автора, його неординарною, колоритною творчістю, якою захоплюються українці і Сходу і Заходу.
Немає коментарів:
Дописати коментар