Омріяні навчальні заклади широко відкриють двері перед тими , хто натхненно зараз працює і навчається заради свого майбутнього. У відділах філії є багато потрібних книг для допомоги всім випускникам 2020 року у підготовці до здачі ЗНО та вступу до ВИШів. Пропонуємо книги, якими ви можете невдовзі скористатись:
Новий довідник: Українська мова.Українська література. - К.:ТОВ"Казка", 2018.-864 с.
Довідник подає інформацію з української мови та літератури в обсязі шкільної програми. Стислий, зрозумілий текст допоможе грунтовно й швидко опанувати матеріал. Видання можна використовувати як для вивчення окремих тем . так і для повторення вже пройденого.
Українська література. Довідник для абітурієнтів та школярів з тестовими завданнями Власов В.С., Євтушенко Р. - К.: Ранок, 2017.- 544с.
Українська література Довідник для абітурієнтів та школярів описание: Довідник з української літератури є першим в Україні виданням, що охоплює весь матеріал шкільної програми з цього предмета. У книзі подано інформацію про особливості літературно-мистецького життя кожного періоду, біографічні відомості про майстрів слова, ґрунтовний аналіз усіх творів, передбачених шкільною програмою, тлумачення теоретико-літературних понять. Принцип побудови видання – хронологічний (від літератури Київської Русі до сучасного літературного процесу). Окремими розділами представлено фольклор і творчість письменників української діаспори. Довідник стане в пригоді учням, учителям, студентам у процесі підготовки до навчальних занять, іспитів,
Українська мова. Довідник для абітурієнтів та школярів. Дияк О. В., Прудка О. В. -К.: Літера. 2014.
Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів.
У довіднику послідовно і системно подано основні теоретичні питання курсу української мови. Матеріал структуровано за темами й об’єднано в розділи, які завершуються рубіжним тестуванням. Особливу увагу зосереджено на питаннях культури мови, зокрема на вимогах до написання власного висловлення. У довіднику вміщено словники різноманітного спрямування. Зміст довідника відповідає програмі середньої загальноосвітньої школи та програмі зовнішнього незалежного оцінювання.
Видання рекомендовано учням загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та абітурієнтам, учителям і методистам, а також усім, хто прагне поліпшити рівень знань із сучасної української мови.
Видання рекомендовано учням загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та абітурієнтам, учителям і методистам, а також усім, хто прагне поліпшити рівень знань із сучасної української мови.
Біологія: довідник для абітурієнтів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Бида О.та інші- К.: Літера , 2010.-672 с.Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біологогії для 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тестові завдання для самоконтролю, а також приклади розв’язування задач («Біологія людини», «Загальна біологія»).
Гайштут О. Г.
Математика : довідник для абітурієнтів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів
/ О. Г. Гайштут, Р. П. Ушаков, О. А. Шамович. — К. : Літера ЛТД, 2013. — 624 с.
Зміст і розміщення матеріалу довідника дозволяє використовувати його як у
загальноосвітніх закладах, так і в школах з поглибленим вивченням математики. Він зручний
для підготовки до вступних іспитів до університетів та інститутів, а також для студентів
педагогічних спеціальностей, які вивчають елементарну математику.
На початку кожної теми розділу розглянуто приклади і методи розв’язування задач, викладено
додатковий теоретичний матеріал і методичні поради. До кожної теми підібрано задачі для
вправ, і до деяких із них подано розв’язки.
Дещо ширше, ніж у шкільній програмі, викладено такі питання, як розв’язування рівнянь і
систем рівнянь, доведення і розв’язування алгебраїчних і трансцендентних нерівностей,
обернені тригонометричні функції, нестандартні тригонометричні рівняння, умовні рівності
тощо.
Видання адресоване учням, абітурієнтам і всім тим, хто любить математику і бажає у ній
удосконалюватися, вміти самостійно розв’язувати задачі, які виходять за рамки шкільної програми.
|
Пропонований до вашої уваги «Великий довідник школяра» містить вичерпні відомості зі шкільних курсів природничих наук. В основу довідника покладено чинні програми Міністерства освіти і науки України. Матеріал для п'ятих—одинадцятих (п'ятих—дванадцятих) класів подано в тій послідовності, у якій він вивчається в сучасних школах. Стислий та доступний стиль викладення, приклади, ілюстрації, додатковий матеріал — усе це робить книгу незамінним помічником як при вивченні чи повторенні певної теми або розділу, так і під час підготовки до випускних та вступних іспитів. Довідник вигідно відрізняється від існуючих аналогів наявністю алфавітного покажчика, що складається з найуживаніших (ключових) слів-термінів із кожного предмета. Книга може стати в пригоді людині будь-якого віку, фаху та рівня знань.
Великий довідник школяра. Гуманітарні та суспільні науки. 5-11 клас .-Харків, Школа, 2014.- 1072с.Повний курс: українська мова, англійська мова, українська література, зарубіжна література, історія України,всесв всесвітня історія,основи правознавства, економіка.Відповідно до Нових програм МОН України.
Газета "Краєзнавство , географія ,туризм"(ШС). №3 ,2020.
Випуск повністю присвячений підготовці до ЗНО. Надається інформація про нововведення та характеристика завдань. Скористайтесь!
Пропонуємо також список авторів та їхніх творів , які включені у програму Зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури 2020-го року.
Список був створений відповідно до офіційної програми ЗНО-2020 з української мови та літератури:
Давня українська література: Слово про похід Ігорів , Повість минулих ;
Усна народна творчість: Ой летіла стріла (Балада) Ой Морозе, Морозенку (Історичні пісні) Чи не той то хміль (Історичні пісні) Дума про Марусю Богуславку ,Чурай Маруся: Віють вітри За світ встали козаченьки .
Письменники: Богдан-Ігор: Різдво , Багряний Іван: Тигролови ,Вишня Остап: Моя автобіографія Сом, Вороний Микола: Блакитна Панна ,Голобородько Василь: Наша мова ,Гончар Олесь: Модри Камень , Довженко Олександр: Зачарована Десна , Драч Іван: Балада про соняшник . Карпенко-Карий Іван: Мартин Боруля, Кобилянська Ольга: Valse Mélancolique ,Костенко Ліна: Страшні слова, коли вони мовчать , Маруся Чурай ;Котляревський Іван: Енеїда , Наталка-Полтавка; Коцюбинський Михайло: Тіні забутих предків . Intermezzo ; Куліш Микола: Мина Мазайло ; Куліш Пантелеймон: Чорна рада ;] Маланюк Євген: Уривок з поеми; Малишко Андрій: Пісня про рушник ;Мирний Панас: Хіба ревуть воли, як ясла повні - (тільки 1 частину та 4 частину) ; Нечуй-Левицький Іван: Кайдашева сім'я ; Олесь Олександр: Чари ночі , О слово рідне! Орле скутий!.. ; Павличко Дмитро: Два кольори; Підмогильний Валер’ян: Місто ; Рильський Максим: У теплі дні збирання винограду... ;Симоненко Василь: Задивляюсь у твої зіниці ... Ти знаєш, що ти - людина , Лебеді материнства ;Сковорода Григорій: De Libertate, Всякому місту - звичай і права , Бджола та шершень ;Сосюра Володимир: Любіть Україну; Стус Василь: Господи, гніву пречистого... ;Стефаник Василь: Камінний хрест ; Тичина Павло: Ви знаєте, як липа шелестить... , О панно Інно , Пам'яті тридцяти; Тютюнник Григір: Три зозулі з поклоном ; Українка Леся: Contra spem spero! Лісова пісня ; Франко Іван: Захар Беркут , Мойсей , Чого являєшся мені у сні?.. ;Хвильовий Микола: Я (Романтика) , Шевченко Тарас: Заповіт Катерина І мертвим, і живим, і ненародженим Кавказ , Сон («У всякого своя доля») Яновський Юрій: Майстер корабля
Джерело: https://ukrclassic.com.ua/zno Бібліотека української літератури © ukrclassic.com.ua
Випуск повністю присвячений підготовці до ЗНО. Надається інформація про нововведення та характеристика завдань. Скористайтесь!
Пропонуємо також список авторів та їхніх творів , які включені у програму Зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури 2020-го року.
Список був створений відповідно до офіційної програми ЗНО-2020 з української мови та літератури:
Давня українська література: Слово про похід Ігорів , Повість минулих ;
Усна народна творчість: Ой летіла стріла (Балада) Ой Морозе, Морозенку (Історичні пісні) Чи не той то хміль (Історичні пісні) Дума про Марусю Богуславку ,Чурай Маруся: Віють вітри За світ встали козаченьки .
Письменники: Богдан-Ігор: Різдво , Багряний Іван: Тигролови ,Вишня Остап: Моя автобіографія Сом, Вороний Микола: Блакитна Панна ,Голобородько Василь: Наша мова ,Гончар Олесь: Модри Камень , Довженко Олександр: Зачарована Десна , Драч Іван: Балада про соняшник . Карпенко-Карий Іван: Мартин Боруля, Кобилянська Ольга: Valse Mélancolique ,Костенко Ліна: Страшні слова, коли вони мовчать , Маруся Чурай ;Котляревський Іван: Енеїда , Наталка-Полтавка; Коцюбинський Михайло: Тіні забутих предків . Intermezzo ; Куліш Микола: Мина Мазайло ; Куліш Пантелеймон: Чорна рада ;] Маланюк Євген: Уривок з поеми; Малишко Андрій: Пісня про рушник ;Мирний Панас: Хіба ревуть воли, як ясла повні - (тільки 1 частину та 4 частину) ; Нечуй-Левицький Іван: Кайдашева сім'я ; Олесь Олександр: Чари ночі , О слово рідне! Орле скутий!.. ; Павличко Дмитро: Два кольори; Підмогильний Валер’ян: Місто ; Рильський Максим: У теплі дні збирання винограду... ;Симоненко Василь: Задивляюсь у твої зіниці ... Ти знаєш, що ти - людина , Лебеді материнства ;Сковорода Григорій: De Libertate, Всякому місту - звичай і права , Бджола та шершень ;Сосюра Володимир: Любіть Україну; Стус Василь: Господи, гніву пречистого... ;Стефаник Василь: Камінний хрест ; Тичина Павло: Ви знаєте, як липа шелестить... , О панно Інно , Пам'яті тридцяти; Тютюнник Григір: Три зозулі з поклоном ; Українка Леся: Contra spem spero! Лісова пісня ; Франко Іван: Захар Беркут , Мойсей , Чого являєшся мені у сні?.. ;Хвильовий Микола: Я (Романтика) , Шевченко Тарас: Заповіт Катерина І мертвим, і живим, і ненародженим Кавказ , Сон («У всякого своя доля») Яновський Юрій: Майстер корабля
Джерело: https://ukrclassic.com.ua/zno Бібліотека української літератури © ukrclassic.com.ua
.
Немає коментарів:
Дописати коментар